Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


MPO 24 Fiber Fanout kabel

MPO-LC sklopovi kablova za probijanje se najčešće koriste za smanjivanje količine dodatnih mrežnih hardvera na kratkim rastojanjima. Njihova sposobnost redistribucije višestrukih vlakana iz jednog izvora na različite uređaje omogućava jednu montažu kablova da eliminiše potrebu za skupim ...

MPO-LC sklopovi kablova za probijanje se najčešće koriste za smanjivanje količine dodatnih mrežnih hardvera na kratkim rastojanjima. Njihova mogućnost raspodjele višestrukih vlakana iz jednog izvora na različite uređaje omogućava jedan sklop kablova da eliminiše potrebu za skupom mrežnom opremom, čime se smanjuju troškovi, vreme postavljanja i složenost fiber mreža.


Arkoptics nudi široku liniju proizvoda MPO multifiber konektora visoke gustine, uključujući MPO trkačke kablove, MPO breakout / fan-out, MPO pigtails i konektorski kabl. Jedinstveni MPO konektori sa niskim gubicima pružaju performanse i pouzdanost potrebnih u zahtevnim širokopojasnim širokopojasnim i mrežama za prenos podataka. Multimode LaserWave® MPO džamperi i ventilatori su dizajnirani tako da podržavaju aplikacije velikih brzina, kratkih dometa, centara za prenos podataka.


Arkoptics obezbeđuje MPO / MTP sklopove sa 8, 12, 24 i 48 vlakna, MPO / MTP fanout sa ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000, Single mode i multi mode.


100G QSFP28 MPO-20xLC Polaritet kablova optičkog ventilatora B

Slika 19.jpg


100G-QSFP28 MTP ™ / MPO - LC ventilacija

Polaritet B MPO-LC 24 Pin 20 Fiber do 20x LC Mini 3.0 Fan-out

Konektor završi MPO

Kraj konektora B LC Fan-out

Boja

Lane

A Pozicija

B Pozicija

B Lane

B boja

Plava

Neiskorišteno

1

24

Neiskorišteno

Plava

Narandžasta

Rx 1

2

23

Tx 1

Narandžasta

Zeleno

Rx 2

3

22

Tx 2

Zeleno

Braon

Rx 3

4

21

Tx 3

Braon

Siva

Rx 4

5

20

Tx 4

Siva

Beli

Rx 5

6

19

Tx 5

Beli

Crvena

Rx 6

7

18

Tx 6

Crvena

Crna

Rx 7

8

17

Tx 7

Crna

Žuta

Rx 8

9

16

Tx 8

Žuta

Ljubičasta

Rx 9

10

15

Tx 9

Ljubičasta

Pink

Rx 10

11

14

Tx 10

Pink

Aqua

Neiskorišteno

12

13

Neiskorišteno

Aqua

-Blue

Neiskorišteno

13

12

Neiskorišteno

-Blue

-Orange

Tx 1

14

11

Rx 1

-Orange

- Zelena

Tx 2

15

10

Rx 2

- Zelena

-Brun

Tx 3

16

9

Rx 3

-Brun

-Siva

Tx 4

17

8

Rx 4

-Siva

-Biti

Tx 5

18

7

Rx 5

-Biti

-Red

Tx 6

19

6

Rx 6

-Red

-Black

Tx 7

20

5

Rx 7

-Black

-Ljubavi

Tx 8

21

4

Rx 8

-Ljubavi

-Prvi

Tx 9

22

3

Rx 9

-Prvi

-Pink

Tx 10

23

2

Rx 10

-Pink

-Aqua

Neiskorišteno

24

1

Neiskorišteno

-Aqua


100G QSFP28 MPO-20xLC Fibre Fanout kabel Polaritet C

图片 20.jpg

100G-QSFP28 MTP ™ / MPO - LC ventilacija

Polaritet C MPO-LC 24 Pin 24 Fiber do 24x LC Mini 3.0 Fan-out

Konektor završi MPO

Kraj konektora B LC Fan-out

Boja

Lane

A Pozicija

B Pozicija

B Lane

B boja

Plava

Neiskorišteno

1

13

Neiskorišteno

Plava

Narandžasta

Rx 1

2

14

Tx 1

Narandžasta

Zeleno

Rx 2

3

15

Tx 2

Zeleno

Braon

Rx 3

4

16

Tx 3

Braon

Siva

Rx 4

5

17

Tx 4

Siva

Beli

Rx 5

6

18

Tx 5

Beli

Crvena

Rx 6

7

19

Tx 6

Crvena

Crna

Rx 7

8

20

Tx 7

Crna

Žuta

Rx 8

9

21

Tx 8

Žuta

Ljubičasta

Rx 9

10

22

Tx 9

Ljubičasta

Pink

Rx 10

11

23

Tx 10

Pink

Aqua

Neiskorišteno

12

24

Neiskorišteno

Aqua

-Blue

Neiskorišteno

13

1

Neiskorišteno

-Blue

-Orange

Tx 1

14

2

Rx 1

-Orange

- Zelena

Tx 2

15

3

Rx 2

- Zelena

-Brun

Tx 3

16

4

Rx 3

-Brun

-Siva

Tx 4

17

5

Rx 4

-Siva

-Biti

Tx 5

18

6

Rx 5

-Biti

-Red

Tx 6

19

7

Rx 6

-Red

-Black

Tx 7

20

8

Rx 7

-Black

-Ljubavi

Tx 8

21

9

Rx 8

-Ljubavi

-Prvi

Tx 9

22

10

Rx 9

-Prvi

-Pink

Tx 10

23

11

Rx 10

-Pink

-Aqua

Neiskorišteno

24

12

Neiskorišteno

-Aqua

Karakteristike

• Polaritet A, B ili C
• Pripremljeni MPO / MTP konektori sa tehničkim otpornim i elastičnim dizajnom za 400N i 100N / CM
• Specijalni test za sve priključke kabla
• Jednostavno ažuriranje na sledeću generaciju za 40G i 100G
• 8Fiber, 12Fiber i 24Fiber jezgre, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 i OS2 kablovi, dužina u metrima
• Fanout sa ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000,
• Spoljni premazi mogu biti OFNR, OFNP i LSZH itd
• OFNR može proći kroz UL-1666 plamen test
• OFNP može proći kroz UL-910 plamen test
• LSZH ispunjava standarde IEC60332-1 i IEC60332-3

Optički učinak

Talasna dužina: 1250-1650nm

Talasna dužina: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

MPO IL: <0.35db, tip=""> LC IL≤0.2dB

Gubitak umetanja: <0.35db, tip=""> LC IL≤0.2dB

Umanjenje: ≤0.32dB/km@1310nm, ≤0.18dB/km@1550nm

Umanjenje: ≤2.3dB/km@85nm, ≤0.6dB/km@1300nm

Povratni gubitak:> 55dB

Povratni gubitak:> 20dB

Trajnost (500matings): △ IL <>

Trajnost (500matings): △ IL <>

Krajnje: 8 ° APC

Krajnje: 0 ° PC

Radna temperatura: -10 do + 60 ℃

Radna temperatura: -10 do + 60 ℃

Temperatura skladištenja: -40 do +70 ℃

Temperatura skladištenja: -40 do +70 ℃

Aksijalni napon: 100N

Aksijalni napon: 100N

Hot Tags: MPO 24 fiber fanout kabel, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftin
Upit