Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


SC Fibre Optički Terminator

Optički terminatori se koriste za zatvaranje neiskorišćenih priključaka konektora u optičkim sistemima tako da se neželjeni refleksiji ne upuštaju u sistem. Terminatori za proizvodnju arkoptičara koriste visokokvalitetne fiber precizne keramičke obloge i komponente kako bi osigurali dobru optičku performanciju ....

Optički terminatori se koriste za prekidanje neiskorišćenih priključaka konektora u optičkim sistemima tako da se neželjeni refleksiji ne upuštaju u sistem. Terminatori za proizvodnju arkoptičara koriste visokokvalitetne optičke vlakne, precizne keramičke obujmice i komponente kako bi se osigurale dobre optičke performanse.

Karakteristike

• Uključite tip
• Dostupan je sa LC, SC, FC i UPC i APC poliranim, ST i MU sa UPC poliranim
• Dobre optičke performanse
• Visoka izdržljivost i ponovljivost
• Efikasno uklanja refleksiju unazad

Aplikacije

• Optička telekomunikacija
• Fiber pojačala i CATV sistem
• EDFA sistemi i aktivno završavanje uređaja

SC optički terminator UPC i APC

Slika 39.jpg

Tehnička specifikacija

Parametar

Vrednosti

Terminator tip

LC UPC / APC; SC UPC / APC; FC UPC / APC; ST UPC; MU UPC

Operativna talasna dužina

1310 nm i 1550 nm

Povratak gubitka

UPC> 50dB APC> 60dB

Maksimalna snaga

1W

Radna temperatura

-40 ℃ do + 75 ℃

Temperatura skladištenja

-40 ℃ do +85 ℃

Hot Tags: SC fiber optički terminator, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit