Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


SC Fibre Optic Loopback

Fiber optički povratni krug, poznat i kao loopback adapter, kabl za povratni krug ili optički optički povratni modul, to je optički optički uređaj za testiranje opreme, samotestiranje, inženjering, mrežna dijagnostika i mjerne aplikacije. Svi uređaji se obično koriste za testiranje prenosa ...

Fiber optički povratni krug, poznat i kao loopback adapter, kabl za povratni krug ili optički optički povratni modul, to je optički optički uređaj za testiranje opreme, samotestiranje, inženjering, mrežna dijagnostika i mjerne aplikacije. Svi uređaji se obično koriste za testiranje prenosa sposobnost i senzitivnost prijemnika mrežne opreme. Optički konektor za utikač je važan deo rešavanja problema u laboratorijama i proizvodnim okruženjima. Visoke optičke performanse postižu se zahvaljujući preciznom keramičkom kolutu.

Arkoptics proizvode različite tipove optičkih optičkih loopback modula i singlemode i multimode. Naši optički konektori imaju visoku izdržljivost i niske performanse gubitka. Oni su usklađeni sa Telcordia, EIA / TIA i IEC standardima.

Karakteristike:

• Uključite tip
• Dobre optičke performanse
• Visoka izdržljivost i ponovljivost
• Efektivno samotestiranje opreme i inženjering

SC optički povratni modul

图片 44.jpg

Tehnička specifikacija

Parametar

Vrednosti

Operativna talasna dužina

1310nm i 1550nm

Povratak gubitka

UPC> 50dB / APC> 60dB

Maksimalna snaga

1W

Radna temperatura

-40 / ℃ do + 75 / ℃

Temperatura skladištenja

-40 / ℃ do +85 / ℃

Standardno

IEC-61754-4

Hot Tags: SC fiber optic loopback, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit