Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Režim kondicije Patch kabel

Potreban je kabl za kondicioniranje moda (kratak za MCP) gde su Gigabit 1000Base-LX i 10GBASE-LRM ruteri i prekidači ugrađeni u postojeće multimode kablove. Moduli za primopredajnike pokreću samo singlemode signale od 1300nm, ali postojeća mreža se gradi sa multimodnim kablovima. A ...

Potreban je kabl za kondicioniranje moda (kratak za MCP) gde su Gigabit 1000Base-LX i 10GBASE-LRM ruteri i prekidači ugrađeni u postojeće multimode kablove. Moduli za primopredajnike pokreću samo singlemode signale od 1300nm, ali postojeća mreža se gradi sa multimodnim kablovima.

Lansiranje pojedinačnog lasera u središte multimodnog vlakna može generisati više signala koji zbunjuju prijemnik na drugom kraju vlakna. Ovi višestruki signali, uzrokovani efektima odlaganja diferencijalnog moda (DMD), ograničavaju dužinu daljinskog upravljača za rad Gigabit Ethernet. Kabl za kondicioniranje načina rada eliminiše ove višestruke signale poravnavanjem lansiranja pojedinačnog modula od centra jezgra višeslojnog vlakna. Ovo lansiranje otvora stvara prenosni signal koji je sličan tipičnim multimodnim svetlosnim diodama (LED).

Arkoptički mod za konfekciju patch kabla je dupleksna multimodna struktura patch kabla koja ima malu dužinu kabla singlemode vlakna na početku prenosa nogu uključujući singlemode za multimode offset fiber priključak dio. Regulatori moduiranja moda sastavljeni su pomoću konektora koristeći vlakna od 62.5 / 125um ili 50 / 125um (Singlemode 9/125 na početku). Najčešće korišćeni moduli za uspostavljanje moda, uključujući LC LC, LC do SC, LC do ST, LC do FC, SC do SC, ST do ST konektore sa OM1 / OM2 / OM3 kablovima. spojni deo je zaštićen crnim preklopom.

Tehnička specifikacija

Multimode Fiber

OM1, OM2, OM3, OM4

Promjer kabla

2.0mm; 2.4mm; 3.0mm opciono

Cable Jacket

PVC / OFNR; LSZH; Plenum OFNP

Tip konektora

LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU, E2000 ......

Gubitak umetanja

B do D (@ 850 1300nm) Max IL ≦ 0.3dB

D do B (@ 850 1300nm) Max IL ≦ 0.3dB

C do A (@ 850 1300nm) Max IL ≤ 10dB

C do A (@ 1310 1550nm) Max IL ≦ 3dB

A do C (@ 850 1300nm) Max IL ≦ 0.3dB

Povratak gubitka

PC ≧ 35dB; UPC ≧ 50dB; APC ≧ 60dB

Trajnost

≦ 0.2dB

Radna temperatura

-20 / ℃ do + 70 / ℃

Temperatura skladištenja

-40 / ℃ do +85 / ℃

Napomena: Molimo vas da uključite jedan modni konektor (u žutom kablu) na Tx interfejs i multimode konektor (u narandžastom kablu) do Rx interfejsa opreme.

Slika 37.jpg


Hot Tags: mod kondenzacije kablova, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit