Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


SC APC Fiber Optic Attenuator

Optičko vlakno atenuator muški i ženski tip je pasivni uređaj koji se koristi za smanjivanje signala snage mreže optičkih mreža. Ovaj atenuator dopiranog vlakna dopunjenog vlaknima dopušta veće performanse nego uklanjanje vlakana ili zamena vlakana, koja funkcioniše pogrešno usmeravanjem, a ne apsorbovanjem svjetlosti signal ....

Optičko vlakno atenuator muški i ženski tip je pasivni uređaj koji se koristi za smanjivanje signala snage mreže optičkih mreža. Ovaj atenuator dopiranog vlakna dopunjenog vlaknima dopušta veće performanse nego uklanjanje vlakana ili zamena vlakana, koja funkcioniše pogrešno usmeravanjem, a ne apsorbovanjem svjetlosti signal.

SC APC attenuator karakteriše završni sloj vlakana koji je poliran pod uglom od 8 stepeni. Podnožje ATC atenuatora dovodi do izražaja da reflektujuće svetlo odražava ugao u oblogu nasuprot ravnom unazad prema izvoru, tako da bi povratni gubitak APC atenuatora bio -60dB ili više.

Arkoptics SC APC fiber optički atenuator je sposoban za izvođenje na 1310 i 1550, C i L opsegu, može se sastati sa 1260nm do 1620nm širokopojasnim opsegom primjene. Ovaj SC APC optički atenuatori mogu izdržati preko 1W izloženosti visokoj snazi u dužem vremenskom periodu, čineći oni su pogodni za EDFA i druge aplikacije velike snage. Nizak polarizacijski zavisni gubitak (PDL) i stabilna i nezavisna distribucija talasnih dužina čine ih idealnim za DWDM, EDFA, DWDM OADM i CATV mrežnu vezu.

Dope fiber tip SC APC muški-ženski atenuator je utikač u dizajnu. Omogućava da se koristi direktno na kraju patchcord-a, što zauzvrat može direktno umetati u adapter. Mi ćemo kupiti SC APC i SC UPC pojedinačne modne attenuatore od 1dB do 30dB, kako bismo uhvatili najbrže vrijeme provjere za mrežne operatere širom svijeta.

4.jpg

Karakteristike

• CorActive olakšavajuće vlakno, metoda dopiranih metala
• Vrednost 0dB do 30dB
• Maksimalna 1W optička ulazna snaga
• Dostupni su i SC UPC i SC APC attenuator
• Nizak PDL i gubitak umetanja
• Tačnost atenuacije: 0-4dB +/- 0,5, 5-30dB +/- 10%

Tehnička specifikacija

Parametar

Vrednosti

Operativni propusni opseg (nm)

1260-1620nm

Operativna talasna dužina (nm)

SM 1310nm i 1550nm ili MM 850nm

Dostupni opseg slabljenja

0dB do 30dB sa povećanjem od 1dB

Attenuatori (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Attenuatori (5dB - 30dB)

+/- 10% slabljenja

Refleksija (UPC / APC)

50dB / 60dB

Polarizacija zavisna gubitak

≤0.2dB

Maksimalna optička ulazna snaga

1W

Standardno

SC APC attenuator: IEC61754-4

Usklađenost

Telcordia GR-910-CORE

Radna temperatura

-40 / ℃ do + 75 / ℃

Temperatura skladištenja

-40 / ℃ do +85 / ℃

Hot Tags: SC APC fiber optički atenuator, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit