Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


Multimode Attenuator

Fiber optički fiksni atenuatori mogu smanjiti amplitudu svetlosnog signala bez značajnije promjene samog talasnog oblika. Ovi dopušteni atenuatori tipa vlakana su idealni za Dense Wave Division Multiplexing (DWDM) i Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA) gde prijemnik ne može prihvatiti ...

Fiber optički fiksni atenuatori mogu smanjiti amplitudu svetlosnog signala bez značajnije promjene samog talasnog oblika. Ovi dopušteni atenuatori tipa vlakana su idealni za Dense Wave Division Multiplexing (DWDM) i Erbium Doped Fiber Amplifier (EDFA), pri čemu prijemnik ne može prihvatiti signal koji se generiše iz izvora svjetlosti velike snage.

Arkoptici proizvode sve vrste optičkih multimodnih atenuatora, sa slabljenjem od 0dB do 30dB u koracima od 1dB. Naši multimodni optički atenuatori su neosjetljivi na talasne duzine i Bellcore GR 910 kompatibilni.

Arkoptics multimode attenuator je sposoban za izvođenje u 850nm bandwidth aplikaciji. Takođe, naš multimode fiber optički atenuator može izdržati preko 1W izloženosti visokoj snazi u dužem vremenskom periodu.

Multimedijalni atenuatori tipa Fixed tipa su dostupni sa različitim tipovima konektora uključujući SC, LC, FC, ST i MU. Mi ćemo posedovati multimodne atenuatore od 1dB do 30dB kako bismo uhvatili najbrže vrijeme provjere za mrežne operatore širom svijeta.

Karakteristike

• CorActive olakšavajuće vlakno, metoda dopiranih metala
• Multimode 850nm attenuators
• Vrednost 0dB do 30dB
• Maksimalna 1W optička ulazna snaga
• Nizak PDL i gubitak umetanja
• Tačnost atenuacije: 0-4dB +/- 0,5, 5-30dB +/- 10%

Tehnička specifikacija

Parametar

Vrednosti

Operativna talasna dužina (nm)

MM 850nm

Dostupni opseg slabljenja

0dB do 30dB sa povećanjem od 1dB

Attenuatori (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Attenuatori (5dB - 30dB)

+/- 10% slabljenja

Refleksija (UPC)

50dB

Polarizacija zavisna gubitak

≤0.2dB

Maksimalna optička ulazna snaga

1W

Usklađenost

Telcordia GR-910-CORE

Radna temperatura

-40 / ℃ do + 75 / ℃

Temperatura skladištenja

-40 / ℃ do +85 / ℃

Hot Tags: multimodni atenuator, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit