Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


FC UPC Optical Fiber Attenuator

Fiksni atenuator za izgradnju je pasivni uređaj koji se koristi za smanjivanje signala snage mreže optičkih mreža. Ovaj atenuator dopiranog vlakna dopunjenog vlaknima dopušta veće performanse nego uklanjanje vlakana ili gubici vlakana, koji funkcionišu pogrešno usmeravanjem, a ne apsorbovanjem svjetlosnog signala. Arkoptics FC UPC ...

Fiksni atenuator za izgradnju je pasivni uređaj koji se koristi za smanjivanje signala snage mreže optičkih mreža. Ovaj atenuator dopiranog vlakna dopunjenog vlaknima dopušta veće performanse nego uklanjanje vlakana ili gubici vlakana, koji funkcionišu pogrešno usmeravanjem, a ne apsorbovanjem svjetlosnog signala.

Arkoptics FC UPC attenuator je sposoban da izvodi na 1310 i 1550, C i L opsegu, može se zadovoljiti sa 1260nm do 1620nm aplikacijom širokog opsega širokog opsega.Ovi FC optički atenuatori mogu izdržati preko 1W izloženosti visokoj snazi u dužem vremenskom periodu, pogodna za EDFA i druge aplikacije velike snage. Ovi fiksirani atenuatori su utikač tipa, to omogućava da se direktno koriste na kraju patchcord-a, što zauzvrat može direktno umetnuti u adapter. Odgovarajući gubitak od polarizacije (PDL) i stabilna i nezavisna raspodela talasne dužine čine ih idealnim za DWDM, EDFA, DWDM OADM i CATV mrežnu vezu

Nabavićemo oba FC APC i FC UPC pojedinačne atenuatorske opsege od 1dB do 30dB. Isporuke preko FedEx-a, DHL-a ili UPS-a kako bismo uhvatili najbrže vrijeme provedeno za mrežne operatere širom svijeta.

5.jpg

Karakteristike

• CorActive olakšavajuće vlakno, metoda dopiranih metala
• Vrednost 0dB do 30dB
• Maksimalna 1W optička ulazna snaga
• Dostupni su i FC UPC i FC APC attenuator
• Nizak PDL i gubitak umetanja
• Tačnost atenuacije: 0-4dB +/- 0,5, 5-30dB +/- 10%
• GRW-NWT-910, GR-326-CORE kompatibilan

Tehnička specifikacija

Parametar

Vrednosti

Operativni propusni opseg (nm)

1260-1620nm

Operativna talasna dužina (nm)

SM 1310nm i 1550nm ili MM 850nm

Dostupni opseg slabljenja

0dB do 30dB sa povećanjem od 1dB

Attenuatori (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Attenuatori (5dB - 30dB)

+/- 10% slabljenja

Refleksija (UPC / APC)

50dB / 60dB

Polarizacija zavisna gubitak

≤0.2dB

Maksimalna optička ulazna snaga

1W

Standardno

FC atenuator: YD / T1272.4-2007

Usklađenost

GRW-NWT-910, GR-326-CORE

Radna temperatura

-40 / ℃ do + 75 / ℃

Temperatura skladištenja

-40 / ℃ do +85 / ℃

Hot Tags: FC UPC prigušivač optičkih vlakana, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit