Kontaktiraj nas

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd., Baoan Dis., Šenžen
Telefon: 86-755-85251801
Mobitel: 86-13530240369
E-mail: shawn@arkoptics.com
E-mail: ava@arkoptics.com


FK APC muški i ženski attenuator

Utikač tipa FC APC muški i ženski atenuator je pasivan uređaj koji se koristi za smanjivanje signala snage mreže optičkih mreža. Ovaj atenuator dopiranog vlakna dopunjenog vlaknima dopušta veće performanse nego uklanjanje optičkih vlakana ili optička vlakna, koja funkcionišu pogrešno usmeravanjem, a ne apsorpcijom svetlosni signal ....

Utikač tipa FC APC muški i ženski atenuator je pasivan uređaj koji se koristi za smanjivanje signala snage mreže optičkih mreža. Ovaj atenuator dopiranog vlakna dopunjenog vlaknima dopušta veće performanse nego uklanjanje optičkih vlakana ili optička vlakna, koja funkcionišu pogrešno usmeravanjem, a ne apsorpcijom svetlosni signal.
Arkoptici proizvode sve vrste optičkih atenuatora, dostupni su različiti tipovi konektora uključujući SC, LC, FC, ST i MU.

FC APC attenuator karakteriše završni sloj vlakana koji je poliran pod uglom od 8 stepeni. Podnožje AT-FC APC-a na podupiraču uzrokuje reflektirano svetlo da odražava pod uglom u oblogu nasuprot pravog natrag prema izvoru, tako da povratni gubitak FK APC-a treba da bude -60dB ili više.

Arkoptics FC APC fiber attenuator je sposoban da izvodi na 1310 & 1550, C i L opcijama, može se sastati sa 1260nm do 1620nm aplikacijom širokog spektra propusnog opsega. Takođe, naš APC optički atenuator može izdržati preko 1W izloženosti visokoj snazi u dužem vremenskom periodu, čineći oni su pogodni za EDFA i druge aplikacije velike snage. Nizak polarizacijski zavisni gubitak (PDL) i stabilna i nezavisna distribucija talasnih dužina čine ih idealnim za DWDM, EDFA, DWDM OADM i CATV mrežnu vezu.

Dope fiber tip FC APC muški-ženski atenuator sa utikačem u desgin-u omogućava direktno korištenje na kraju patchcord-a, koji zauzvrat može direktno umetnuti u adapter.

Mi ćemo stati FC APC i FC UPC singlemode atenuatori u rasponu od 1dB do 30dB, kako bismo uhvatili najbrže vrijeme provjere za mrežne operatere širom svijeta.

6.jpg

Karakteristike

• CorActive olakšavajuće vlakno, metoda dopiranih metala
• Vrednost 0dB do 30dB
• Maksimalna 1W optička ulazna snaga
• Dostupni su i FC UPC i FC APC attenuator
• Nizak PDL i gubitak umetanja
• Tačnost atenuacije: 0-4dB +/- 0,5, 5-30dB +/- 10%

Tehnička specifikacija

Parametar

Vrednosti

Operativni propusni opseg (nm)

1260-1620nm

Operativna talasna dužina (nm)

SM 1310nm i 1550nm ili MM 850nm

Dostupni opseg slabljenja

0dB do 30dB sa povećanjem od 1dB

Attenuatori (0dB - 4dB)

+/- 0.5

Attenuatori (5dB - 30dB)

+/- 10% slabljenja

Refleksija (UPC / APC)

50dB / 60dB

Polarizacija zavisna gubitak

≤0.2dB

Maksimalna optička ulazna snaga

1W

Standardno

FC atenuator: YD / T1272.4-2007

Usklađenost

GRW-NWT-910, GR-326-CORE

Radna temperatura

-40 / ℃ do + 75 / ℃

Temperatura skladištenja

-40 / ℃ do +85 / ℃

Hot Tags: FC APC muški do ženski atenuator, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit